MAGIA MIŁOSNA

Któż z nas nie pragnie miłości i bliskości z drugim człowiekiem? Wszyscy potrzebujemy swojej „drugiej połówki”, by czuć się osobą pełną i harmonijną, a kiedy coś się psuje w związkach, zaczynamy tracić poczucie bezpieczeństwa, zanika radość życia, zaś otaczający nas świat wydaje się być szary, ponury i smutny. Niejedna osoba pytała mnie, co zrobić, aby zatrzymać miłość lub jak zdobyć uczucie upragnionej osoby. Ten rozdział, mam nadzieję, dostarczy odpowiedzi na te i podobne pytania, pod jednym jednak warunkiem – musimy pamiętać, że nie wolno nikim manipulować, ani niczego wymuszać. Magia naturalna wyklucza robienie czegokolwiek wbrew woli innych osób, tak więc nie ma tu metod zmuszających do miłości, są jedynie takie, które zwiększą Twoją atrakcyjność w oczach płci odmiennej, zapewnią harmonię w istniejących związkach lub umożliwią poznanie takiej osoby, która będzie (w zgodzie ze swoją wolną wolą) odpowiednim dla Ciebie partnerem.

Zacznijmy od specjalnych słów mocy, które przywołują udany związek miłosny, w miejsce kropek wstaw swoje imię: Istnieje tylko jedna Siła, która jest doskonałą miłością i ja jestem całkowitą indywidualizacją tej Siły.

Tym sposobem zapewniam sobie najdoskonalszy, najstosowniejszy dla mnie i najbardziej satysfakcjonujący związek miłosny, który dokonuje się poprzez wzajemne obdarzanie się miłością z właściwą osobą. Dla dobra wszystkich. Zgodnie z wolną wolą wszystkich. I niech tak się stanie.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>