Magiczne węzły

Jest to rytuał zapewniający awans i pozwalający wspinać się w hierarchii społecznej. Wykonuje się go na nowiu Księżyca w godzinach między 18 a 20. Przed przystąpieniem do ceremoniału należy przygotować następujące akcesoria:

– długi sznurek w zielonym kolorze,

– czerwoną świecę,

– maleńki kawałek kory dębu,

– jeden listek laurowy,

– żółtą różę.

Weź kawałek kory dębu (nie zapomnij podziękować drzewu za to, że użyczyło Ci jej) i zawiąż wokół niego węzeł, zaciągając go mocno i jednocześnie wizualizując siebie zajmującego wymarzone stanowisko. Teraz tak samo zrób z listkiem laurowym i żółtą różą. Gdy magiczne węzły są zrobione, opleć je wokół świecznika z czerwoną świecą i zapalaj ją codziennie wieczorem na 5-10 minut. Kiedy cała świeca się wypali, zdejmij ze świecznika magiczne węzły i zanieś je do pracy. Trzymaj je w takim miejscu, gdzie nikt nie będzie miał do nich dostępu. Po uzyskaniu upragnionego awansu, sznurek z węzłami spal, a popiół powierz wodzie.

Więcej informacji na temat magicznych właściwości drzew znajdzie Czytelnik w książce A. A. Chrzanowskiej „Tajemnice energii drzew”, wydanej przez Studio Astropsychologii, Białystok 2001.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>