Przyciąganie dostatku

Ten rytuał pozwala na zapewnienie sobie dostatku, wpływa korzystnie na wzrost dochodów, ale nie zapewnia nieograniczonego bogactwa. Wykonujemy go w dniu Jowisza (czwartek) w samo południe. Do jego wykonania potrzebne będą:

– cztery złote świece,

– jedna zielona,

– olejek słonecznikowy (może być olej jadalny),

– moneta o najwyższym nominale będąca w obiegu,

– kartka papieru o złotym kolorze,

– kompas do ustalenia stron świata,

– naczynie żaroodporne,

– doniczka z żyzną ziemią (można skorzystać z grządki w ogrodzie, jeśli się taką ma),

– kilka ziaren słonecznika.

Na początku na przygotowanej kartce papieru wypisujemy sumę, którą uznaliśmy za wystarczającą do zapewnienia dostatku. Następnie namaszczamy świece olejkiem słonecznikowym i ustawiamy je w następujący sposób: złote zgodnie ze stronami świata, a zieloną w środku powstałego kwadratu podkładając pod nią kartkę z wypisaną sumą i monetę. Kiedy świece się palą, wizualizujemy siebie otoczonych dostatkiem i wykształcamy w sobie poczucie bezpieczeństwa materialnego. Po 30 minutach od zielonej świecy zapalamy kartę z wypisaną sumą i wrzucamy ją do żaroodpornego naczynia, by tam spaliła się do końca. Zieloną świecę gasimy, zaś żółtym pozwalamy się wypalić do końca. Popiół powstały po spaleniu kartki starannie zbieramy i mieszamy z ziemią w doniczce (lub na grządce) i sadzimy tam ziarna słonecznika, dbając, by wyrosły i dały płatki oraz nasiona, których póz’niej znów możemy użyć do działań magicznych. Monetę, której używaliśmy w tym rytuale, stale nosimy przy sobie.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>