Przywołanie miłości

Kiedy czujesz się samotny, kiedy błądzą Ci po głowie myśli, że już nigdy nie spotkasz odpowiedniej dla siebie osoby, kiedy zaczynasz mieć wrażenie, że wszyscy mają swoje pary, tylko ty jesteś wciąż sam, możesz posłużyć się rytuałem „Przywołanie miłości”. Praktykować go należy nocą. Do jego wykonania potrzebne będą:

– jedno okrągłe lustro o średnicy od 30 do 50 cm,

– jedna świeża, czerwona róża lub piwonia,

– dwie różowe świece,

– olejek różany.

Ustaw lustro na stole w pomieszczeniu, które służy Ci do praktykowania magii. Powinno ono stać tak, abyś mógł widzieć swoje odbicie siedząc przed nim na krześle. Namaść świece olejkiem, ustaw je po obu stronach lustra, na tyle daleko, by się w nim nie odbijały, a następnie zapal je oraz kadzidło. Usiądź wygodnie przed lustrem i patrząc sobie w oczy wizualizuj siebie jako osobę kochaną i kochającą, otoczoną miłością i zaangażowaną w to uczucie z wzajemnością. Teraz weź do ręki kwiat i wypowiedz następującą suplikację:

„Lśnij lustro, lśnij i odbicie świetlne ślij. Niech przyniesie miłość mi aż po kres moich dni. Niech tak się stanie. ” Wchłaniaj energię płynącą z kwiatu do lustra i odbijającą się w nim. Bądź przygotowany na przyjęcie miłości, która wkrótce do Ciebie przybędzie. Rytuał powtórz po tygodniu.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>