Rytuał pomnożenia pieniędzy

Stosuje się go wtedy, kiedy nasza sytuacja materialna pozostawia wiele do życzenia, dochody spadają, biznes podupada lub jesteśmy zagrożeni utratą pracy. Wykonywać go można w każdą trzecią niedzielę miesiąca, o dowolnej porze dnia, najlepiej tuż po wschodzie Słońca lub koło południa. Przed przystąpieniem do tej praktyki należy zgromadzić następujące akcesoria:

– ziarna słonecznika,

– nasiona nasturcji,

– suche naziemne części nagietka,

– suche płatki kaczeńca,

– suche płatki żółtego mieczyka,

– dużą doniczkę z żyzną ziemią,

– kociołek do spalania ziół,

– złotą świecę.

Na początku rytuału należy zapalić świecę, następnie w doniczce sadzimy ziarna słonecznika i nasiona nasturcji, wypowiadając przy tym następującą suplikację: Co zasiałam, niech wzrasta, niech w potęgę porasta, obym zysk z tego miała.

Niech tak się stanie. Następnie suche kwiaty wrzucamy do kociołka i podpalamy je, jednocześnie wizualizując poprawę swojej sytuacji materialnej. Kiedy zioła się spalą, jeszcze ciepły popiół wysypujemy do doniczki, wypowiadając tym razem następujące słowa mocy:

Jak żyzna jest ta ziemia i obfite da plony, tak i los mój będzie polepszony. Niech tak się stanie. Teraz pozostaje tylko starannie dbać o zasiane roślinki, albowiem ich wygląd i kondycja będą odpowiadały wysokości Twoich dochodów. Jeśli wykonywałeś rytuał o ciepłej porze roku, wystaw je na balkon i dbaj, by urodziły nowe nasionka (będziesz mógł je wykorzystać do następnych rytuałów), jeśli robiłeś rytuał o chłodnej porze roku, zostaw doniczkę w domu, lecz równie troskliwie zajmuj się posadzonymi w niej roślinkami. Zadbaj, by zapalona na początku rytuału świeca dopaliła się w sposób naturalny do końca.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>